Projekto veiklos – investicija į ateities karjeros galimybių pasirinkimo plėtrą

Vilniaus agroekologijos mokymo centras kartu su Konino aukštąja vadybos mokykla (Lenkija)  vykdo tarptautinės partnerystės projektą  „Investicija į ateitį“.  Šių metų birželio 23 – 27 d. mūsų centro delegacija vyko į  susitikimą su Konino  aukštosios vadybos mokyklos Rektoriumi, dėstytojais, administracijos darbuotojais, projekto darbo grupe.

Koninas – gražus miestas vidurio vakarų Lenkijoje, prie Vartos upės, rudosios anglies gavybos centras. Konino aukštoji vadybos mokykla rengia kvalifikuotus specialistus, potencialius aukštos kvalifikacijos darbuotojus, gebančius savarankiškai nuolat tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, įsigyti žinių vykstančių integracinių procesų ES darbo rinkoje. Projekto veiklos orientuotos į darbdavių ir mokymo įstaigų bendradarbiavimą. Nuolat vykstanti technologijų pažanga motyvuoja ieškoti naujų bendradarbiavimo aspektų. Dalykiniuose susitikimuose buvo svarstomos įvairios strategijos, galimybės, sudaromos anketos studentams, mokiniams, darbdaviams, absolventams, apibrėžtos partnerinių mokymo įstaigų veiklos ir jų atlikimo terminai. Taip pat dalyvavome  studijų baigimo diplomų įteikimo iškilmėse.

Mūsų centro delegacija aplankė Konino miesto įžymybes. Ypač įsimintina buvo kelionė į Senąjį Licheną. Li­che­no vie­to­vė kaip šven­ta vie­ta ži­no­ma nuo 1852 me­tų. Tai piligrimystės centras, kuriame yra  Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika, didžiausia šventovė Lenkijoje ir viena didžiausių pasaulyje. Didžiausia bazilikos vertybė – stebuklinga Dievo Motinos ikona, viena iš dviejų labiausiai vertinamų Švč. Mergelės Marijos ikonų Lenkijoje.

Vizito metu numatytos veiklos gairės ir siekiami rezultatai  yra investicija į ateities karjeros galimybių pasirinkimo plėtrą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vanda Jarmalkovič